NAUDA IŠ GAMTOS

Benemedio 301 sudėtyje yra specialūs natūralūs komponentai, kurie pagerina odos būklę ir ja puoselėja

PROTEOGLIKANAI

Proteoglikanai yra natūralios organizmo medžiagos, gaminamos visų žinduolių ląstelėse. Tai viena iš pagrindinių tarplastelinės medžiagos ir ląstelių sienelių sudedamųjų dalių.  Jie sudaryti iš pagrindinės baltyminės molekulės su prisijungusiomis glikozaminoglikanų molekulėmis. Svarbiausia proteoglikanų savybė – tai gebėjimas išlaikyti vandenį audiniuose. Proteoglikanai kartu su kitomis tarpląstelinio tarpo medžiagomis sudaro vandeningą gėlio pavidalo medžiagą, kuri palaiko odos elastingumą. Dėl to oda atrodo jaunai ir sveikai.

VITAMINAS C

Vitaminas C labai svarbus kolageno ir elastino sintezėje bei jų atsinaujinime, taip pat padeda išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą. Jis taip pat turi didelės įtakos kraujagyslių sienelių būsenai. Vitaminas C yra vienas svarbiausių antioksidantų ir apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Dėl visų šių sąvybių oda atrodo sveika ir stangri.

LAUKINIŲ ROŽIŲ (ROSA MOSCHATA) ALIEJUS

Laukinių rožių (Rosa Moschata) aliejus gaunamas šalto spaudimo būdu iš retų laukinių rožių vaisių. Rosa Moschata aliejuje yra daug sočiųjų riebiųjų rūgščių: oleino, linolinės ir linoleninės. Šios rūgštys labai svarbios sveikai odai: išlaiko normalios odos drėgnumą, atstato odos drėgmę esant sausai odai ar pakitus aplinkos veiksniams, apsaugo nuo senėjimo pakitimų, sumažina audinių randus. Oda išlieka gyvybinga ir stangri. Aliejuje taip yra tretinoino, kuris naudojamas įvairių odos ligų gydyme, ypač tų, kurios buvo sukeltos dėl per ilgo buvimo saulėje.